कञ्चनपुरका दलित समुदायलाई अमेरिकाबाट आयो यस्तो सहयोग (भिडियो सहित)

काठमाण्डौं,बैशाख ५ । कञ्चनपुर जिल्ला भिमदत्त नगरपालिका वडा नम्बर ४ मा बसोबास गर्ने दलित समुदायका मजदुर परिवारहरुलाई राहत बितरण गरिएको छ । अमेरिकाको टेक्सासमा रहेको भक्त बीबी हेल्पिङ हेन्ड्स फर ह्युमनेटी नामक संस्थाले संयोजक शारदा चन्द मार्फत सो सहयोग बितरण गरेको हो ।

१६० घर परिवार रहेको सो क्षेत्रमा पहिलो चरणमा ६२ दलित परिवारलाई खाद्यान्न राहत स्वरुप प्रति परिवार २५ किलो चामल ,एक किलो दाल, एक पोका नुन र एक लिटर खाने तेल बितरण गरिएको छ । बाँकी ९८ परिवारलाई पनि बितरण गरिने संयोजक चन्द ले बताउनु भयो ।

भक्त बब हेल्पिङ हेन्ड्स फर ह्युमनेटी नामक संस्था एक बर्ष अघी अमेरिकाको टेक्सासमा स्थापना भएको हो । उक्त संस्थाले एचएनडिपी संस्था सँग सहकार्य गरी टेक्सासको बिभिन्न ठाउँमा घरबार बिहिन परिवारलाई लत्ताकपडा,रासन र आर्थिक सहयोग गर्दै आईरहेको छ ।

कोरोना संक्रमण (कोभिड-१९) ले सुदुरपश्चिमका जिल्लाहरुमा रहेका बिपन्न परिवार र मजदुरलाई खाद्यान्न अभाव नहोस् भनी सानो सहयोग गरेको भक्त बब हेल्पिङ हेन्ड्स फर ह्युमनेटी संस्थाका संस्थापक अध्यक्ष भक्त बहादुर भण्डारी ले भने ।

१६० घर परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गर्नका लागि सो संस्थामा मार्क खड्का,पासाङ लामा,सुमन थापा, अर्जुन बन्जाडे,भरत अर्याल,ज्ञानेन्द्र कार्की,मधुर शर्मा,सुर्य थापा,श्याम सिंह र निराजन रिसाल बाट सहयोग स्वरुप आर्थिक रकम संकलन गरिएको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv