८ दिन पछी ज्ञानेन्द्र शाही रिहा ,पत्रकार माझ भने मलाई माफ गर्नुस् (भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,बैशाख १६ । स्थानिय तहसंग समन्वय नगरी राहत बाँडेको र सुरक्षाकर्मीको परिवारलाई जथाभावी शब्द प्रयोग गरेका कारण प क्रा उ परेका ज्ञानेन्द्र शाही रिहा भएका छन् । उनलाई सर्वोच्च अदालतको आदेशसँगै रिहा गरिएको हो । भ्रष्टाचार वि रो धी अभियन्ताका रुपमा आफुलाई चिनाउन मन पराउने ज्ञानेन्द्रका अभिब्यक्ति अलि उग्र प्रकृतिका हुन्छन् । त्यसैले पनि उनी बेलाबेलामा वि वा दित हुने गरेका छन् । सर्वोच्चको आदेशपछि महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरले शाहीलाई मंगलवार रिहा गरेको हो ।

शाहीलाई रिहा गन माग गर्दै परेको बन्दी प्रत्यक्षीकरण रिटमा सुनुवाई गर्दै मंगलबार न्यायाधीशहरु पुरुषोत्तम भण्डारी र मनोजकुमार शर्माको इजलासले रिहा गर्न आदेश दिएको हो । उनी लकडाउन उ ल्लंघ नको आ रोप मा वैशाख ९ गते पक्राउ परेका थिए । शाहीलाई प क्रा उ गरी गैरकानूनी रुपमा हि रास तमा लिइएको भन्दै अधिकारकर्मी इन्द्र अर्यालले सर्वोच्च अदालतमा वैशाख १२ गते बन्दी प्रत्यक्षीकरण रिट दायर गरेका थिए ।

रिटमाथि सुनुवाई गर्दै न्यायाधीश हरिप्रसाद फुयाँलको इजलासले शाहीलाई प क्रा उ गर्नुको कारण माग गर्दै अदालतमा उपस्थित गराउन आदेश दिएको थियो । ८ दिन पछि हिरासतवाट छुटेका ज्ञानेन्द्रले रिहा भए लगत्तै आफ्नो जित सबैको जित भएको बताए ।

उनले आफु हि रास तमा भएका कारण राहत दिन नपाएको भन्दै माफि मागेका छन् । सरकारले आफुलाई राहत दिने काम गर्न नदिएका कारण आफ्नो इच्छा पुरा गर्न नपाएको बताएका छन् । उनले आफ्नो रिहाईले न्यायलय जिवितै रहेको प्रमाण छ भन्ने देखाएको बताए । अब पनि आफ्नो अभियान जारी राख्ने उनले बताएका छन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv