लकडाउनबाट प्रभावितहरुलाई नयाँबानेश्वरका युवाहरु द्धारा निशुल्क भोजन गराउँदै

काठमाण्डौं,बैशाख २२ । कोरोना भाइरस COVID19 को कारण लकडाउनबाट प्रभावितहरुलाई नयाँबानेश्वरका युवाहरुको क्लब तेस्रो आँखा युथ क्लब ले १ हप्ता देखी मजदुर र बिपन्न परिवारलाई बानेश्वर क्षेत्रमा निशुल्क भोजन गराइ रहेको छ । काब्य स्कुल प्राँगणमा दिउँसो ३ बजे देखी ५ बजे सम्म दैनिक भोजन गराइ रहेको तेस्रो आँखा युथ क्लबका संस्थापक अध्यक्ष अनिल थापा पुरुषोत्तम ले बताए ।

दैनिक ३०० देखी ३५० जनालाई निशुल्क भोजन गराइ सामाजिक कार्य गरी रहेको अध्यक्ष थापा ले बताउनु भयो । सुरुमा भक्त बिबी हेल्पिङ हेन्ड्स फर ह्युमानिटी संस्थाको आर्थिक सहयोग गरी भोजन गराएको र अहिले मनकारी सहयोगी महानुभावहरुको सहयोगमा दैनिक खाना बितरण भई रहेको पनि जानकारी दिनु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv