सिन्धुपाल्चोकको दुर्गममा राहत बोकेर पुग्यो भक्त बीबी

सिन्धुपाल्चोक , बैशाख २४ । अमेरिकाको टेक्सासमा बस्दै आउनुभएको समाजसेवी भक्त बहादुर भन्डारी को संंस्था भक्त बीबी हेल्पिङ हेन्ड्स फर ह्युमानिटी सस्थाको तर्फ बाट सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको बलेफी गाउँ पालिका वडा न ३ मा रहेको स्यामासिङ,ओखरेनी र त्यान्दाली का १०५ घर परिवारलाई राहत प्रति परिवार १०केजी चामल र एक केजी नुन प्याकेट बितरण गरिएको छ ।

ॐ पार्क नेपालका अध्यक्ष तथा समाजसेवी लीला नेपालको प्रमुख आतिथ्यमा मङलबार बितरण गरिएको हो । १०५ परिवारलाई राहत बितरणका लागी समाजसेवी बिना श्रेष्ठको संयोजकत्वमा सोनाम तामाङ र नीर बहादुर तामाङ सदस्य सहितको टोलीद्धारा सहयोग बितरण भएको । संयोजक श्रेष्ठले जानकारी गराउनु भयो।

राहत पाएपछि गाउँमा खुशी छाएको र सहयोग संस्थालाई धन्यवाद दिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv