नेपालमा दैनिक यसरी बढी रहेको छ कोरोना संक्रमितका बिरामी

काठमाण्डौं,जेठ १० । नेपालभर दैनिक कोरोना संक्रमित बिरामी बढिरहेका छन । हिजो साँझसम्म ५९ संक्रमित बढेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जानकारी दिएको हो । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार कोभिड- १९ पुष्टी भएका संक्रमितहरुको जम्मा संख्या ५१६ पुगेको छ र नयाँ पुष्टी भएको संख्या नौं छ ।

मकवानपुर हेटौंडा ३ कि ५४ बर्षिय महिला,भक्तपुर – ९ कि ४२ बर्षिय महिला र सप्तरी बालान बिहुल गाउँपालिका का ३५ बर्षिय पुरुष को पुष्टी भएको हो । त्यस्तै बारा सिमरगढ २२,२७,३०,३४,३८,४५ बर्षका पुरुषहरु मा पनि कोरोना संक्रमण भएको पुष्टी भएको हो ।

हाल सम्म कुल ४० जिल्लामा संक्रमित भेटिसकेका छन् । अहिलेसम्म संक्रमितमध्ये ३ जनाको निधन भएको छ । ७४ जना निको भई घर फर्किएका छन् । हिजो एकै दिन २१ जना नीको भइ घर फर्किएका छन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv