स्तन क्यान्सर पीडित बिपन्न परिवारकी महिलालाई इजरायलबाट आयो आर्थिक सहयोग

काठमाण्डौं ,असार २ । बिपन्न परिवार की स्तन क्यान्सर लागेकी एक महिलालाई इजरायलमा रहेको सहयोगी मनहरुको समाज नामक संस्थाबाट सहयोग प्राप्त भएको छ । मानव सेवा आश्रम भक्तपुर मा शरण लिएकी उक्त महिलालाई संस्थाका अभियानता लक्ष्मी राइ को सकृयातामा अभियानना हरी मानन्धर ले पीडितलाई हस्तान्तरण गर्नु भएको हो ।

इजरायलमा रहेका नेपालीहरुले स्थापना गरेको परोपकारी सस्था सहयोगी मनहरुको समाज इजरायल शाखाले यो सहयोग रकम पठाएको हो ।

संस्थाले पैसाको अभाबमा उपचार नपाएर अप्ठेरोमा परेका गरिब दुखिहरुलाई यस सस्थाले सहायोग गर्दै आइ रहेको छ । “टुर,पिकनिक,जन्म दिन र पुण्य तिथि जस्ता विभिन्न कार्य बाट बचत र प्राप्त सहयोग बाट हामी गरिब दीनदुखीहरुलाई सकेको सहयोग गर्दै आइ रहेका छौ ।” संस्थाका अभियानता सुमन कार्की ले बताउनु भयो ।

त्यस्तै अभियानता हरी मानन्धरले “आज सानो सहायोग लिएर तपाइ सामु आइ पुगेको हो । यो त्यति ठुलो रकम त हैन तै पनि दुखको यस स्थितिमा सानो सहायो मिल्ने कुरामा आशा गर्दछौ र तपाइको स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दछौ । यस सहयोगी कार्यमा सृजनसिल महिला समुह इजरायलको बिशेष साथ् र सहयोग रहेको छ हामी सम्पूर्ण सहयोगी मनहरुलाई धन्यवाद प्रदान गर्दछौ ।” बताउनु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv