“तिमी हाँसेको पल”मा झल्कियो पल र आचलको प्रेम ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौ ११ असोज । पल र आचलको अभिनयमा नयाँ गीत सार्वजनीक भएको छ । गायक प्रमोद खरेल र गायिका रजिन रिमालको आवाज रहेको बिल्कुलै नयाँ रोमान्टिक गीत ‘तिमी हाँसेको पल’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको हो ।

हरि कटुवालको शब्द रचनामा कमल अधिकारीले संगीत भरेका छन् । गीतको भिडियोलाई संगीतकार कमल अधिकारीले आफ्नै युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरेका छन् ।अर्जुन तिवारीको छायान्कन,शासन कंडेलको निर्देशन, कोरियोग्राफ श्रीजल बराल र निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका हुन् । भिडियोलाई निकै आकर्षक तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv