चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’को ट्रेलर सार्वजनिक ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं ६ असोज । चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । शनिबार काठमाण्डौंको राइजिङ मलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै सो चलचित्रको ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो । असोज २४ गते देखी देशैभर प्रदर्शनमा आउने निर्माण पक्षले जनाएको छ । दिपकराज गिरी, दीपिका प्रसाई, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, वुद्दि तामाङ, किरण केसी, लक्ष्मी गिरी लगायतको ट्रेलरमा प्राथमिकतासाथ देखाईको छ । पत्रकार सम्मेलनको भिडियो हेर्न तलको लिन्क क्लिक गर्नुहोस् – भिडियो सहितBasundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv