आफ्ना पालामा नबजेकाे एक ब्यक्ति एक पदकाे नरसिङ्गा बाजा महाधिवेशन मै बजाउँ – गोकुल बाँस्कोटा (पुर्व मन्त्री )

काठमाण्डौं,असार १९ । पछील्लो राजनीतिक परिस्थितीले नेकपामा देखिएको कलह र फुटको संघारमा पुगेको जस्ता समाचार बाहिरिए पछी पार्टिका सदस्य तथा बिज्ञहरुको टिका टिपणी बाहिर आएका छन । सोही बिषयमा पुर्व संचार मन्त्री गोकुल बाँस्कोटाले टुईट गर्नु भएको छ

नेता बांस्कोटा को भनाइमा पार्टीका सदस्य तथा नेताहरुलाई गणितिय हिसाबकिताब होइन सहमतीको शिर्षतहको सहमती होस् र बिवाद भन्दा पनि एकता बढोस् भन्ने चाहना रहेको देखिन्छ । केही घोचपेच गर्दै मेयर नबन्न आग्रह गर्नु भएको छ ।

वहाँ ले भन्नु भएको छ “म फेरि भन्छु-गणितले हैन, पार्टी अध्यक्षकाे निर्णयले नेकपा बनेकाे हाे । विधानले अल्पमत वहुमत हैन सहमति भन्छ ।महाधिवेशन गराै,भाेटिङ गराै । आफ्ना पालामा नबजेकाे एक ब्यक्ति एक पदकाे नरसिङ्गा बाजा महाधिवेशन मै बजाउँ र स्थापित गराै । अध्यक्ष प्रम,सांसद मन्त्री,केस सांसद ,प्रदेश र जिल्ला नेता मेयर नबनाै ।”

त्यस्तै अर्को टुईट मा उनले लेखेका छन “पोलिट व्युरो कुटनितिक व्युरो जस्तो देखियो। भंग गरिदिए हुन्छ ।” उनको टुईटमा ७० करोडको प्रसंग आए पनि उनले कुनै प्रतिकृया भने दिएका छैनन ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv