चर्चित गायक शिव परियारले ल्याए “अतालिन्छ यो मन”

चर्चित गायक शिव परियारको नयाँ म्युजिक भिडियो “अतालिन्छ यो मन” सार्वजनिक भएको छ ।  
रोमाण्टिक भर्सनको यस गीतमा शब्द कवि तथा गीतकार  बिक्रम साम्पाङको रहेको छ । गीतमा संगीत शंकर थापा “स्माइल” को रहेको छ भने संगीत संयोजन विश्व अधिकारीले गरेका हुन् ।  

म्युजिक भिडियोमा रविन बिस्ट र अश्मी श्रेष्ठको रोमान्स देख्न सकिन्छ ।  प्रदिप बस्नेतले सम्पादन गरेको भिडियोलाई देव जंग थापाको  निर्देशनमा तयार पारिएको हो  ।  सुबाथ लिम्बुको सहयोगमा निर्माणमा भएको भिडियोलाई  डश म्युजिक नेपालको अफ़िसिएल च्यानल मार्फत  सार्वजनिक  गरिएको छ।  

नेपाली भाषी भुटानी गीतकार साम्पाङले १५ वर्षको उमेर देखि संगीत र साहित्यमा रुचि राख्न थालेका हुन् ।  यसअघि उनका “गर्व लाग्छ” , र “महसुस” बोलको गीतहरु सार्वजनिक भैसकेका छन् ।  गायक शिव परियारको ठुलो प्रसंशक रहेका साम्पाङले शिव परियार संग काम गर्न पाउदा आफ्नो ठुलो सपना पुरा भएको  बताएका छन् ।  

अमेरिकामा फिल्म र्निर्माण अध्ययन गरिरहेका साम्पाङले न्यु क्रियशन प्रोडक्शन नामक च्यानल समेत चलाइरहेका छन्।  आगामी दिनहरुमा अझ स्तरिय गीत संगीत प्रस्तुत गर्दै जाने उनले  बताएका छन् ।  यस म्युजिक भिडियो मार्फत दर्शक, स्रोता र मिडिया हाउस बाट सकारात्मक प्रतिक्रियाको अपेक्षा साम्पाङले गरेका छन् ।  Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv