जनता र राष्ट्रका हित बिपरित कुरा गर्ने प्रम ओली को स्वास्थ्य अवस्था ठीक छैन – बाबुराम भट्टराई पुर्व प्रम (भिडियो)

काठमाण्डौं,साउन २ । जनता राष्ट्रका हित बिपरित कुरा गर्ने प्रम ओलीको स्वास्थ्य ठीक नभएको बताउनु भएको छ । राजधानीको हात्तिसारमा गन्तव्य नेपाल ग्रुपले आयोजना गरेको कोरोना डिफेन्स अवार्ड तथा स्वास्थ सामग्री वितरण कार्यक्रममा बोल्दै डा. भट्टराईले यस्तो टिप्पणी गरेका हुन् ।

उनले भने, ‘भनिन्छ, समाजमा तीन प्रकारका मानिस हुन्छन् । सचेत मानिसले आफै कुरा बुझ्छ, मध्यम मानिसले अरुको सुझावलाई ग्रहरण गर्छ । तर, अहम, मूर्ख मानिसले न आफै जान्दछ, न त कसैको कुरा सुन्छ । अहिले अहमवादी र मुर्ख साशकले देश चलाई रहेका छन् । सचेत मानिसले चलाएको देश त राम्रोसँग अगाडि बढ्न सक्दैन । यस्ता मुर्खहरुले चलाएको देश बन्छ ? उल्टै दुर्घटनामा पर्छ।’

कहिले बेसारका कुरा गर्ने कहिले राष्ट्रहित बिपरित कुरा गर्ने प्रम को समस्या भनेको वहाँको पार्टिको आन्तरिक मामिला होला त्यसैले आफुलाई सन्तुलनमा राख्न नसक्नु भएको हुन सक्छ । भन्नु भयो । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv