भारत बाट जेनीलाई कस्ले दियो धम्की ( भिडियो )

काठमाण्डौं,साउन ९ । नायिका जेनी कुंवर ले मृगस्थलीमा रहेको बिश्वरुपाको अवस्थाको बारेमा बोलेको बिषयमा धम्की आइरहेको बताएकी छिन् । बिहिबार पशुपतिको मृगस्थलीमा पत्रकारहरु बोलाएर आफुलाई भारतीय पक्षबाट धम्की आएको बताएकी हुन ।

राम जन्म भुमि अयोध्याका बिषयमा बोल्दा मलाई धेरैपटक फोन आएको छ तर म डराउँदिन राम सिता माताका बिषयमा र पश्पतिनाथका पुजारी भट्ट का बिषयमा बोल्दा यदि म माथि जथाभावी बोलिन्छ भनेपनि मलाई कुनै मतलब छैन म मेरो पुर्खाले बनाएको यो मठमन्दिरको सम्बन्धीत निकायले कि त संरक्षण र पुनःनिर्माण गर्नु पर्यो कि त कुर्सी छोड्नु पर्यो । भन्नु भयो ।

पछिल्लो समय पशुपति मृगस्थलीमा भजनकिर्तन गर्दै आफुलाई चर्चामा ल्याएकी जेनी ले पशुपति क्षेत्र बिकास कोषका सदस्य सचिव डा.प्रदिप ढकाल बिरुद्ध बोल्दै आएकी छिन । सदस्य सचिवले पशुपति क्षेत्रमा रहेका मन्दिरहरुको समयमा जिर्णेद्धार नगरेको बिरुद्ध आवाज उठाएको उनको भनाइ रहेको छ ।
हेर्नुहोस् भिडियो : –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv