फांसीको सजाय कानुन अब संसदबाट दुई तिहाइले पास गर्नुपर्छ – निरु पाल सांसद (भिडियो)

काठमाण्डौं,साउन ११ । फांसीको सजाय कानुन अब संसदबाट दुई तिहाइले पास गर्नुपर्छ भन्दै सांसद निरु पालले बताउनु भएको छ । एसिड पीडित पवित्रा कार्कीलाई भेट्न कृतिपुर पुगेकी साँसद पाल ले पत्रकारहरु सँग बोल्दै बताउनु भएको हो ।

प्रधानमन्त्रीको आग्रहमा म भेट्न आएकी हुँ र वहाँ को अवस्था हेरेर प्रधानमन्त्री सँग कुराकानी गर्ने छ । हाम्रो समाजमा महिला हिंसाका घटना यो पहिलो होइन यस्ता घटनाले उब्जाएको प्रश्न हामीले संसदमा मात्र होइन संसदिय समितिमा पनी राखेका छौँ । छिट्टै नयाँ कानुन को ब्यवस्था हुने आशामा छौं । दोसीलाई कडा भन्दा कडा सजाय होस् भन्न एक्यबद्धता जनाउन आएको हुँ । भन्नु भयो । हेर्नुहोस् भिडियो –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv