होसियार बाईक दुर्घटनाबाट यस्तो हुन्छ शरीर : आर्थिक अभावका कारण उपचार नपाउँदा बेवारीसे भए नरेश (भिडीयो सहीत)

काठमाण्डौं,साउन १५ । साथीले बोलाएर भेट्न जाँदा बाइक दुर्घटनामा परेका नरेश सिलवाल यतीबेला आर्थिक अभावका कारण उपचार नपाउँदा बेवारीसे जीवन जिउन बाध्य छन । आज उनको शरीरको दाहिने हात र खुट्टा भाँचिएको छ । हातको तत्कालै उपचार गर्नुपर्ने छ तर उनी सँग दैनिक छाक टार्ने रुपैँया छैन । उपचार केले गर्ने कसरी गर्ने भनी भौंतारीरहेका सिलवाल रुँदै आफ्नो अवस्था बारे हामीलाई बताउनु भयो ।

उमेर ले ३७ नाघेका सिलवाल घरका कान्छा छोरा हुन । परिवार बसाउन घरजम गरे पनि सम्बन्ध बिक्षेद गरेर एक्लै बस्दै आएका नरेश आफ्नो दक्षिणकालीमा रहेको सानो कटेरो छाडेर काम खोज्न पोखरा पुगे । पोखराको मासु पसलमा उनले मासुकाट्ने काम पाए । त्यही कामले जीवन धान्ने सपना देखेका उनको जीवनमा अचानक यस्तो बाढी आयो कि त्यो दिन देखी आज सम्म बेवारीसे र जिउँदो लास जस्तै जीवन जिउन वाध्य भए ।

परिवारमा आर्थिक सम्पन्नता नभएकै कारण आज उनी आफ्नो उपचारमा लाग्ने ५ लाख पनि जोड्न सकेका छैनन र ट्रमा सेन्टरमा थालिएका छन । हेर्नुहोस् भिडीयो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv