काठमाण्डौका सडकमा डमी ट्राफिक उभिएपछी

काठमाण्डौं,भदौ १९ । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले ट्राफिक जनसचेतना अभिवृद्धिको लागि काठमाडौं उपत्यकाका विभिन्न २२ वटा ठाँउमा काल्पनिक ट्राफिक प्रहरी (डमी) राखेको छ। डमीको हातमा ट्राफिक नियम उल्लंघन गरेमा १० हजार रुपैयाँसम्म जरिवाना हुने लेखिएको बोर्डसमेत राखिएको छ । यो ट्राफिक डमीहरू महाशाखाको पहलमा काठमाडौ महानगरपालिकासँग सहकार्य गरी राखेको महाशाखाका प्रमुख प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक भिम प्रसाद ढकालले जानकारी दिनु भएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv