बालकोटमा विश्व रेबिज डे का दिन कुकुरले लाए भ्याक्सिन (भिडियो)

काठमाण्डौं,असोज १२ । विश्व रेबिज डे का दिन बालकोटमा रहेका सामुदायिक कुकुरहरुलाई रेबिज को भ्याक्सिन दिईएको छ । सोमबार भ्वाइस अफ एनिमाल नामक संस्थाको सकृयातामा बालकोट वरपर रहेका कुकुरहरुलाई भ्याक्सिन दिईएको हो ।

लकडाउनमा पनि खाना ब्यवस्था गरिएको र अहीले प्रत्येक बर्ष झैं यस बर्ष पनि भ्याक्सिन दिएको संस्था कि अध्यक्ष रुपा अधिकाले बताउनु भयो । आवाज बिहिनहरुको आवाज बन्दै सन २०१५ देखी सो संस्था बालकोट वरपरका सामुदायिक कुकुरहरुलाई खाना र श्वास्थ्य उपचार गर्दै आएको छ । हेर्नुहोस भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv