राजु श्रेष्ठको पहिलो प्रस्तुती ‘नशालु माया’ सार्वजनिक ( भिडियो )

काठमाण्डौं,असोज २५ । व्यवसायीको रुपमा चिनिदै आउनु भएका राजु श्रेष्ठ नेपाली सांगीतिक आकाशमा प्रवेश गर्नु भएको छ ।
श्रेष्ठले गीत गायन एब भिडियो निर्माताको रुपमा कला छेत्र लाग्नु भएको हो। नव गायक राजु श्रेष्ठले आफ्नो पहिलो प्रस्तुतीको रुपमा लोकदोहोरी गीत ‘नशालु माया’को निर्माण गर्नु भएको हो । राजु श्रेष्ठ र गायिका सोनिया डी सीको आवाज र सोनिया डी सीको शब्द, संगीत रहेको गीतको शुक्रबार म्युजिक भिडियो रिलिज गरिएको हो ।

सार्वजनिक गीत ‘नशालु माया’ युवा मोडेल दीपक लामा र सारिका केसीको अभिनय रहहेको छ । भिडियोमा दीपक गिरीको क्यामेरा र अमृत चापागाईको सम्पादन रहेको छ । गायक एबम निर्माता राजु श्रेष्ठले आगामी दिनमा पनि लोकप्रिय गायिकाहरु संगको युगल गीतको रेकर्ड गर्दै भिडियो निर्माण गरिने जानकारी दिनु भयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv