राज्य व्यवस्था समितिको निर्देशन लत्याउँदै, ईश्वर पोखरेलको दबाबमा पोखरेललाई एआईजीमा बढुवा

काठमाण्डौं,मङ्सिर २६ । सरकारले डिआइजी विश्वराज पोखरेललाई एआइजीमा बढुवा गरेको छ। बिहीवार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले पोखरेललाई एआइजीमा बढुवा गरेको बैठकमा उपस्थित एक मन्त्रीले जानकारी दिए । उनलाई प्रहरी मुख्यालयमा पदस्थापन गरिएको छ।

संसदको राज्य व्यवस्था समितिले हिजो मात्रै व्यक्ति विशेषका लागि दरबन्दी थप्न नहुने भन्दै बढुवा नगर्न सरकारलाई निर्देशन दिएको थियो । संसदीय समितिको निर्देशन लत्याउँदै उनको बढुवा सिफारिस भएको हो । बिहीबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले पोखरेललाई बढुवा गर्ने निर्णय गरेको हो । गत १५ मंसिरमा उनको बढुवा सिफारिस भएको थियो ।

उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेलको दबाबमा उनकै लागि दरबन्दी थप गरिएको थियो । १७ महिनापछि आईजिपीमा एक्लो दाबेदारी बनाउन राजनीतिक हस्तक्षेपका आधारमा उनको बढुवा भएको हो । यसको प्रहरीमा दुरगामी रुपमा असर पर्ने प्रहरी अधिकारीको चिन्ता छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv