प्रम ओलीको तानाशाह शैलीलाई कटाक्ष गर्दै नायिका करिष्माले भनिन शक्तिको प्रयोग निजि क्षुद्र स्वार्थको लागि नहोस्

काठमाण्डौ,पौष ११ । नेपालको राजनीतिमा अहिले देखिएको परिस्थितिका बारे बुद्धीजिवी आमनागरिक अन्योलमा रहेको देखिन्छ । सबैभन्दा ठुलो पार्टी नेकपाले चलाएको सकार एकातिर छ भने त्यही सरकारमा बसेकालाई निस्कासन गरेको भनी प्रचन्ड-माधव नेपाल समुह एकातिर सडक देखी पार्टी कार्यालय सम्मा कब्जा गर्दै छन । यही बिषयलाई लिएर सामाजिक संजालमा आ -आफ्ना धारणा लेखी रहेकाछन ।

नेपालकी चर्चित नायिका करिश्मा मानन्धरले पनि अहिलेको राजनीतिक परिस्थीका बारे आफ्नो बिचार फेसबुक मार्फत पोखेकी छिन । उनले भनेकी छिन् ” उच्च स्थानमा आसिन व्यक्तित्वले आफुसँग भएको शक्तिको प्रयोग निजि क्षुद्र स्वार्थको लागि गर्दा यो भुल्नु हुदैन कि तपाईं आफै आफ्नो संमान नालिमा बगाउँदै हुनुहुन्छ ।”Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv