डिजिटल प्रविधीसँगै कलाकारहरुको बाहुल्यता बढेको छ – शिव बिक (निर्देशक तथा कोरियोग्राफर )

काठमाण्डौं,पौष २३ । नेपाली लोक म्युजिक भिडियोका बादशाह निर्देशक तथा कोरियोग्राफर शिव बिकले डिजिटल प्रविधी सँगै कलाकारहरुको बाहुल्यता बढेको बताउनु भएको छ । नियात्रा टिभी सँगको अन्तर्वाताको क्रममा वहाँले उक्त कुरा बताउनु भएको हो । अहिलेको कलाकारहरुलाई पहिलाको जस्तो मेहनत र चर्चामा आउन असहज नरहेको भन्नु भयो ।

“टिकटक र सामाजिक संजालले कलाकारहरु जन्माइ रहेको छ । प्रतिभाको कदर गर्दै लोक म्युजिक भिडियो खेल्ने रहर भएकालाई निकै राम्रो अवसर दिएको छ । भन्नु भयो । एक प्रसंगमा “तपाईं कत्तीको महंगो निर्देशक ? ” भनी सोधिएको प्रश्नमा हाँसो भर्दै भन्नु भयो ” म कलाकारको आवश्यकता हेरेर पारीश्रमिक लिन्छु । भन्नु भयो हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv